Stig Otto Nilsen, adm dir
Telefon: 75 58 72 00 
E-Post : stig@stadssalg.no

Trine Nøvik, viseadm. dir
Telefon: 75 58 72 00
E-Post: trine@stadssalg.no

Viggo Normann, Eiendom
Telefon: 991 58000
E-Post : viggo@stadssalg.no

Daniel Bentzen, salg
Telefon: 75 58 72 03
E-Post : daniel@stadssalg.no

Gerd Andreassen, salg
Telefon: 75 58 72 13
E-Post : gerd@stadssalg.no

  Bjørn Nilsen, klargjøring
Telefon: 75 58 72 00
E-Post : bjorn@stadssalg.no


Chamari Ekanayake, servicemedarbeider , regnskap .
Telefon: 75 58 72 00
E-Post : chamari@stadssalg.no

 Barbro Helen Myhre , servicemedarbeider
Telefon: 75 58 72 00
E-Post : post@stadssalg.no

Ulrikke Amalie Larsen , servicemedarbeider
Telefon: 75 58 72 00
E-Post : ulrikke@stadssalg.no

Silje Marie Slettvoll , servicemedarbeider
Telefon: 75 58 72 00
E-Post : 
silje@stadssalg.no